fb
 
 

folder

program

noclegi B

WNIOSKI


W związku z obowiązującymi od 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że Pani/Pana/Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.
Administratorem Pani/Pana/Państwa danych jest stowarzyszenie Forum Turystyki Regionów (FTR) które przetwarza je w celach realizacji zadań statutowych organizacji oraz świadczenia usług z tym związanych, w tym np. na potrzeby bieżącego kontaktu, w celach analitycznych, statystycznych, archiwalnych, a także w związku z ewentualnym dochodzeniem roszczeń po wygaśnięciu umowy lub zrealizowaniu usługi.

Poniżej kilka szczegółowych informacji – zgodnie z obowiązującymi zapisami prawa:


1. Nasze dane kontaktowe to: Forum Turystyki Regionów, ul. Korzeniowskiego 1, 70-211 Szczecin,
NIP: 851 27 34 985.

2. Osobą do kontaktu w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych jest
Marek Migdal, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a ,b i f.

4. Pani/Pana/Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez FTR i mogą być przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom rozwiązań informatycznych, prawnych, doradczych oraz księgowo-administracyjnych, w związku z realizacją zadań statutowych naszej organizacji, w tym Gremium Ekspertów Turystyki.

5. Podanie danych jest dobrowolne i mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest jednak niezbędne do prawidłowej współpracy i zawarcia ew. umów. W przypadku odmowy podania danych dalsza współpraca i realizacja usług może być niemożliwa.

6. Dostęp do Pani/Pana/Państwa danych osobowych będą miały tylko podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.

7. W związku z przetwarzaniem przez FTR Pani/Pana/Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania,
usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

- danych osobowych,

- wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

- przenoszenia danych,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

8. Aby skorzystać z któregokolwiek z powyższych uprawnień – należy skontaktować się z FTR, z osobą wymienioną w pkt. 2. niniejszej informacji: telefonicznie, poprzez stronę internetową, e-mailem lub osobiście w siedzibie FTR.

9. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

10. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.

11. Państwa dane pozyskane w związku z udzieloną przez Państwa zgodą przechowywane i przetwarzane będą do czasu cofnięcia przez Państwa zgody. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Pani/Pana/Państwa dyspozycji.

oGremium

Organizator

 
FTR 

Gospodarze

Partnerzy Naukowi

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Go to top