fb
 
 

folder

program

noclegi B

WNIOSKI22

 

IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI będzie pierwszą konferencją zorganizowaną w przepięknej lokalizacji w centrum Gdańska,  w nowo otwieranym hotelu Radisson Hotel & Suites Gdańsk na Wyspie Spichrzów http://www.gremium.forumturystyki.pl/o-gremium/lokalizacja

Radisson Hotel & Suites, Gdansk może pochwalić się posiadaniem największej w Gdańsku przestrzeni do organizowania konferencji i eventów; na organizowane przez siebie wydarzenie możesz zaprosić nawet 700 osób. Nowoczesny wystrój, naturalne oświetlenie i widok na Stare Miasto to atuty zwiększające atrakcyjność tej 1000-metrowej powierzchni, które zachwycają.

 radissonhotelsuites gdask 3

Dzięki położeniu hotelu tuż przy Wyspie Spichrzów goście mają możliwość szybkiego odwiedzenia najważniejszych atrakcji w Gdańsku. Wystarczy, przejść 100 metrów, a dotrzemy do Długiego Targu, przy którym funkcjonują liczne restauracje, bary i sklepy; w pobliżu znajduje się także Droga Królewska, którą niegdyś zaszczycali polscy królowie. Odwiedzając Stare Miasto, można zapoznać się z architekturą utrzymaną w stylu gotyckim lub z widocznymi motywami niderlandzkiego renesansu. W Muzeum Bursztynu, trzeba zobaczyć bogatą kolekcję sztuki, i przystanąć przy przy fontannie Neptuna, aby przez chwilę podziwiać wykonany z brązu pomnik boga mórz — a wszystko to w odległości zaledwie 700 metrów od hotelu. Gdańsk należy do Trójmiasta, w skład którego wchodzą także Gdynia i Sopot.

Organizator

 
FTR 

Gospodarze

Partnerzy Naukowi

Partnerzy

Partnerzy Medialni

Go to top